Pracovní pozice na veterinární klinice Medipet:

Být spokojený v práci je z hlediska prožívání štěstí v životě velmi důležité.

Spojí-li se nadšení a profesní um pracovníka s možnostmi a podporou zaměstnávající firmy, mohou vznikat stabilní dlouhodobé pracovní vztahy.

Ve Veterinární klinice Medipet jsou tyto vztahy založeny na vzájemném respektu a oboustranném rozvoji. Plány individuálního rozvoje jsou nedílnou součástí a standardem personální politiky u každého člena týmu kliniky.

Mezi poskytované benefity patří na klinice hrazené kontinuální vzdělávání, občerstvení na pracovišti, slevy na ošetření vlastních zvířat a zvířat rodinných příslušníků, slevy na nákupy veterinárního sortimentu, firemní sportovní a kulturní akce, relaxačně-vzdělávací víkendy a řada dalších při víceletém pracovním vztahu.

Recepční/sestra

Práce na recepci - komunikace s klienty, objednávání termínů ošetření, účtování a vydávání léčiv a diet, kontrola předního segmentu kliniky, v malé míře také asistence u služeb a v případě potřeby zástupu sestry, delegované pravomoci.

Sestra/recepční

Práce v provozu - asistence lékaři ve vyšetřovnách, na operačních sálech, příprava zdravotnického materiálu a vybavení, asistence na službách, v malé míře práce recepční v případě potřeby zástupu recepční, delegované pravomoci.

Veterinární lékař/lékařka junior

Hledáme začínající veterináře do našeho týmu!

Pod vedením zkušených lékařů a specialistů v oborech ortopedie, oftalmologie, léčba bolesti, kardiologie a stomatologie získáte první pracovní zkušenosti, společně vytvoříme plán odborného rozvoje a poskytneme podmínky pro další vzdělávání. 

Přidělíme Vám osobního mentora. 

Další informace poskytne MVDr. Jiří Jahoda na info@medipet.cz.

Veterinární lékař/lékařka

Samostatně pracující veterinární lékař včetně zabezpečování urgentní péče.

Veterinární lékař/lékařka specialista

Oborově zaměřený veterinární lékař s absolvovanou specializační zkouškou a praxí v oboru.

 

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: +420 602 716 839, nebo na e-mailové adrese: info@medipet.cz a nebo můžete použít tento formulář: