Na klinku MEDIPET jsme se obrátili v momentě, kdy jsme začali ztrácet naději, že naše 5letá fenka jezevčíka Bětuška bude někdy chodit. Prodělala operaci vyhřezlých plotýnek a přestala na zadní nohy chodit. Díky skvělé péči MVDr. Lubomíra Sojky a jeho aplikaci elektroakupunktury nám Bětuška rok od operace znovu začíná chodit!!! A pak, že zázraky neexistujíJ Konzultujeme každý další lékařský zákrok a moc oceňujeme komplexní přístup pana doktora.

Geraldina Klobásková, Strážnice

S veterinární klinikou Medipet mám jen ty nejlepší zkušenosti, skvělý a profesionální přístup k pacientům, ale i jejich majitelům. Klinika Medipet má moji naprostou důvěru co se týká samotných zákroků, ale také doporučení a prevence.

Marta Ryzí

Rozhodli jsme se jet k Dr. Sojkovi přes celou republiku a jsme za to moc rádi. Naše fenka měla potíže po každé menší námaze, kdy si ulevovala přizvedáváním nohou, dělalo jí potíž večer vstát. Zahájili jsme léčbu u Dr. Sojky a po pár měsících se zdá, že je fenka úplně bez potíží. Jsme moc rádi, že jsme se k panu doktorovi dostali. 

Jana Nejdlová

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu vet. kliniky Medipet a jmenovitě pak MVDr. J. Jahodovi. Dostala jsem na kliniku a přímo p. doktora doporučení a v každém ohledu jsem vždy maximálně spokojena. Rychlé, odborné a příjemné vystupování, zodpovězeny všechny mé dotazy / a že jich nebývá málo /, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětleno a doporučen následný postup léčby. 

Oceňuji zvláště možnost zůstat u pejska až do působení narkózy a stejně tak i při jeho probouzení. Pan doktor několikrát pomohl mým pejskům nejen s ortopedickými problémy , vždy se skvělými výsledky. Nejvíce však oceňuji rychlý , odborný a bezkonkurenčně lidský přístup při řešení onkologického problému u mého pejska. Jsem si jistá, že mu tak pan doktor prodloužil psí život a několik let. 

Ačkoli mám kliniku trochu z ruky, vím, že bude i nadále vždy mou první volbou. Příjemné zázemí, čistota a chování ostatního personálu, kdy vám na recepci uvaří po dlouhé cestě i výbornou kávu je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Ještě jednou díky nejen za odbornost a profesionalitu.

Blanka Furišová

Veterinární kliniku MEDIPET navštěvuji se svými domácími mazlíčky již řadu let, vlastně od počátku, kdy klinika ještě nebyla klinikou, ale měla pouze svou malou ordinaci na ulici Sokolská. Svá zvířátka bych proto nesvěřila nikomu jinému než právě doktorům pracujícím na této klinice. 

V první řadě bych chtěla vyzdvihnout práci MVDr. Jahody, který prováděl u naších pejsků dvě operace zkřížených vazů a jednu operaci kyčelního kloubu (ve 2 letech u psa, nyní má pejsek 16 let). Díky jeho kvalitní práci, přístupu, odbornosti a profesionalitě, si moji čtyřnozí přátelé užívají plnohodnotného života plného pohybu bez bolestí. Na pana dr. Jahodu nedám dopustit a s veškerými problémy se nejraději a s důvěrou, obracíme právě na něj. 

Nesmím zapomenout vyzdvihnout a zmínit jméno MVDr. Šustková, i s touto paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti, je velmi pečlivá, ochotná, vždy usměvavá, vše důkladně, srozumitelně vysvětlí a také nám již několikrát úspěšně vyléčila pejsky, proto i na ni se velmi rádi s prosbou o pomoc obracíme. Je to člověk na pravém místě, kterého práce baví a je jeho posláním. Celkově tuto kliniku nelze ohodnotit jinak než v superlativech, od personálu, moderního prostředí a vybavení, a také poskytovaných služeb.

Nikol Heczková

Veterinární kliniku Medipet navštěvuji se svými domácími mazlíčky, ať už se jedná o naše psy, nebo terarijní zvířata již od jejího vzniku a vždy se zde setkávám s milým personálem, počínaje usmívajícími se slečnami na recepci a doktory a sestrami se vždy profesionálním a citlivým přístupem ke zvířatům, ale i k jejich páníčkům konče. 

Speciálně děkuji panu doktorovi Jahodovi za precizně provedenou operaci loketního kloubu mého labradora Endyho, kterému vrátil radost z pohybu a prodloužil mu tím jeho život. V současné době navštěvujeme kliniku s naším Americkým bezsrstým teriérem Čárlím. Kliniku Medipet mohu všem zvířátkům vřele doporučit.

Miroslav Gottfried, Zlín

Jsem spokojenou klientkou veterinární kliniky MEDIPET od roku 2000. Naši pejsci, kteří za dobu 24 let byli na klinice pacienty, byli vždy perfektně ošetřeni a léčeni. Klinika je skvěle vybavena, paní i páni doktoři jsou velcí odborníci, vždy milí, vstřícní, sestřičky usměvavé, laskavé. Mám k celému týmu kliniky Medipet 100% důvěru. Ráda bych poděkovala celému kolektivu kliniky za dlouhodobou péči o naše pejsky.

Eva Jarcovjáková s rodinou