Večerní škola Medipet Vás srdečně zve na workshop pro veterinární lékaře:

Endoskopie

Endoskopie

Vyprodáno děkujeme za Váš zájem

Detaily workshopu:

Co vás čeká

Specialisté Veterinární kliniky Medipet připravili přehled endoskopických technik, které sami léta u malých zvířat na svém pracovišti využívají. Endoskopie je nedílnou součástí poskytované péče vyspělých veterinárních praxí a pomáhá nám v diagnostice i léčbě nemocí různých orgánových systémů. Po teoretické úvodní části budou mít účastníci možnost i prakticky vyzkoušet flexibilní a rigidní endoskopickou techniku.

Zajímavost workshopu: Triky ke zvýšení diagnostické úspěšnosti rhinoskopie.

Program workshopu | Čtvrtek 15.9.2022 v 18.00h

Workshop povedou:

Dr. Lubomír Sojka je certifikovaný veterinární lékař pro léčbu chronické bolesti a akupunkturu zvířat. Postgraduální studium v rámci ESVPS absolvoval pod vedením Dr. Samanthy Lindley ve Skotsku. Zakončil jej úspěšným složením zkoušek v roce 2016. V současnosti vede specializovanou ambulanci léčby bolesti v rámci Veterinární kliniky Medipet ve Zlíně.

MVDr. Petra Maňásková se v praxi zaměřuje na kardiologii a pneumologii. Je dlouholetou posuzovatelkou dědičných srdečních vad psů.

MVDr. Jiří Jahoda se od začátku své veterinární praxe zaměřuje na ortopedii a traumatologii. Posuzovatelem dědičných ortopedických vad je od roku 1998.

Vyprodáno děkujeme za Váš zájem

Cena workshopu: 3025,- Kč vč. DPH
V případě dotazů volejte: +420 577 222 737