Večerní škola Medipet vás srdečně zve na seminář vzdělávacího cyklu akutní příhody pacientů malých praxí tentokrát na téma:

Infúzní terapie psa a kočky

Stáhnout pozvánku (format:PDF)

Chci se přihlásit na seminář >>

Detaily semináře:

Co vás čeká

Do Zlína tentokrát zavítá MVDr. Leona Raušerová, známá a oblíbená odbornice na problematiku intenzivní péče u malých zvířat. Na seminář si připravila 3 prezentace, které se budou týkat infuzní terapie a jejímu použití v malé praxi. V závěru pak budeme moci s paní doktorkou konzultovat vlastní případy.

Přednášející: Po promoci na 1999 na Vysoké škole veterinární v Brně, oboru Všeobecné veterinární lékařství začala pracovat na Klinice chirurgie a ortopedie výše zmíněné alma mater. V roce 2009 obhájila disertační práci na téma Perioperační komplikace u pacientů s onemocněním meziobratlových plotének. Od roku 2009 pracuje jako odborný asistent se zaměřením na akutní medicínu a intenzivní péči. V lednu 2001 absolvovala třítýdenní stáž na Jednotce intenzivní péče na Utrecht University v Nizozemí. V letech 2013 – 2018 absolvovala pravidelné několikatýdenní stáže na Jednotce intenzivní péče Ontario Veterinary College University of Guelph v Kanadě. V současné době je odbornou asistentkou a provozní lékařkou Jednotky intenzivní péče na Klinice chorob psů a koček Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Další náplní její činnosti je konzultační a přednášková činnost a psaní odborných publikací zaměřených na akutní medicínu a intenzivní péči.

Program semináře | Čtvrtek 17.10.2019

Seminář povedou:

  • MVDr. Leona Raušerová-Lexmaulová, Ph.D.
  • Specializace: Akutní medicína, intenzivní péče
  • MVDr. František Repka
  • Dental shop: Obchodní zástupce, Produktový specialista veterinary

Semináře jsou určeny pro veternární lékaře a jsou za poplatek 300Kč
V případě dotazů volejte: 577222737