Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín

Veterinární pohotovost, Veterinární klinika Medipet Zlín
Co dělat v případě potřeby akutního ošetření Vašeho zvířete?
1. Volat na recepci kliniky, tel. 577 222 737, s recepční či lékařem dohodnete konkrétní postup a dostanete informace, jak se k nám dostanete.
2. Každé ošetření začíná klinickým vyšetřením lékařem (380 Kč), v době pohotovosti se platí navíc pohotovostní příplatek 800 Kč na hodinu ošetření.
3. Pokud je nutné provést další vyšetření, lékař Vám řekne jejich cenu a přínos. Např. RTG vyšetření je možné provést bez anestezie (450 Kč/pozice) nebo velmi často v narkóze ( + cena za narkózu, průměrně 1500-3000 Kč podle velikosti), cena sonografického vyšetření dutiny břišní je 500 Kč, vyšetření krve se pohybují v rozmezí 800 – 1500 Kč.
4. Vychází-li z vyšetření potřeba provedení chirurgické léčby, lékař stanoví její rozsah, prognózu, cenu a pooperační péči.
5. U akutních pacientů Vám můžeme navrhnout i hospitalizační péči (s ošetřováním, s intenzivní infuzní terapií a aplikací léčiv 2000-3000 Kč na den).

Úrazy a další náhlé změny zdravotního stavu jsou nečekané události, které se mohou stát kdykoliv, nelze je předvídat. To je důvod, proč poskytuje Veterinární klinika Medipet Zlín pohotovostní službu nonstop.

Jedná se o stálou pohotovostní službu, tedy lékař je připraven přímo na klinice 24 hodin denně přijmout pacienta k pohotovostnímu ošetření. K dispozici má celé zázemí kliniky pro rychlou diagnostiku a léčbu, v případě nutných akutních operací i možnost přivolání dalšího personálu. Veterinární klinika Medipet neposkytuje výjezdy ke klientům.

Připraveny k okamžitému použití jsou tak přístroje na vyšetření krve, digitální RTG, sonograf, endoskop, generátor kyslíku, kompletně vybavené operační sály se vším příslušenstvím a hospitalizační jednotkou pro řešení akutních stavů.

V době od 20.00 večer do 8.00 hodin ráno v pracovní dny, od 16.00 večer do 8.00 hodin ráno v soboty, neděle a svátky je pohotovostní ošetření s příplatkem. Tento pohotovostní příplatek činí 800,- Kč za hodinu ošetření. Také v nočních hodinách je na Veterinární klinice Medipet Zlín možno platit platební kartou.

Veterinární klinika Medipet neposkytuje výjezdy ke klientům. V případě zaneprázdněnosti lékařského týmu jiným pohotovostním ošetřením je možné dle povahy zdravotního problému na ošetření počkat nebo je doporučeno jiné pracoviště s pohotovostní službou.

Stálá pohotovostní služba Veterinární kliniky funguje 24 hodin denně. V případě nedostupnosti Vašeho lékaře jsme Vám k dispozici, po ošetření dostanete kompletní zprávu včetně použitých léčiv a provedených procedur a doporučení v další péči.