VETERINÁRNÍ KLINIKA MEDIPET

PRAXE PRO MALÁ ZVÍŘATA ZLÍN

Česky English Deutsch

Pohotovostní služba:

577 222 737

Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín

Úrazy a další náhlé změny zdravotního stavu jsou nečekané události, které se mohou stát kdykoliv, nelze je předvídat. To je důvod, proč poskytuje Veterinární klinika Medipet Zlín pohotovostní službu nonstop.

Jedná se o stálou pohotovostní službu, tedy lékař je připraven přímo na klinice 24 hodin 365 dnů v roce přijmout pacienta k pohotovostnímu ošetření. K dispozici má celé zázemí kliniky pro rychlou diagnostiku a léčbu, v případě nutných akutních operací i možnost přivolání dalšího personálu. Veterinární klinika Medipet neposkytuje výjezdy ke klientům.

Připraveny k okamžitému použití jsou tak přístroje na vyšetření krve, digitální RTG, sonograf, endoskop, generátor kyslíku, kompletně vybavené operační sály se vším příslušenstvím a hospitalizační jednotkou pro řešení akutních stavů.

V době od 20.00 večer do 8.00 hodin ráno v pracovní dny, od 16.00 večer do 8.00 hodin ráno v soboty, neděle a svátky je pohotovostní ošetření s příplatkem. Tento pohotovostní příplatek činí 300,- Kč pro stálé klienty (klienti, kteří u nás pravidelně vakcinují) a 600,- Kč pro ostatní klienty. Také v nočních hodinách je na Veterinární klinice Medipet Zlín možno platit platební kartou.

Stálá pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet je využívána klienty ze Zlínského kraje a okolí. V případě nedostupnosti Vašeho lékaře jsme Vám k dispozici, po ošetření dostanete kompletní zprávu včetně použitých léčiv a provedených procedur a doporučení v další péči. S řadou veterinárních praxí jsme s kolegy dohodnuti na zajišťování pohotovostní služby ve chvílích jejich zaneprázdněnosti. Jedná se o pohotovostní ošetření pro klienty z měst Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Vizovice, Valašské Klobouky, Luhačovice, Uherský Brod, Otrokovice, Přerov, Bystřice pod Hostýnem.

Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín
Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín
Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín
Pohotovostní služba Veterinární kliniky Medipet Zlín

Před příjezdem na Veterinární kliniku Medipet prosím
volejte na čísla
577 222 737 nebo
602 716 839,
abychom se na daný typ pohotovostního ošetření mohli připravit.

Veterinární klinika Medipet – to je odbornost prověřená praxí, jsme tu pro Vás a Vaše miláčky od roku 1995.

Veterinární klinika Medipet, Veterina Zlín, veterinární ordinace pro malá zvířata

Broučkova ul. 5395
760 01 Zlín
Česká republika

medipet@post.cz

Veterinární ordinace Medipet
facebook Veterinární klinika Medipet
ČAVLMZ
AAHA
ESVOT
ECVO
ESVC

Veterinární klinika Medipet, Broučkova ul. 5395, 760 01 Zlín, Česká republika

úvod / kontakt / medipet@post.cz