VETERINÁRNÍ KLINIKA MEDIPET

PRAXE PRO MALÁ ZVÍŘATA ZLÍN

Česky English Deutsch

Pohotovostní služba:

577 222 737

Vítejte na stránkách Veterinární kliniky Medipet!

Již 20 let poskytujeme veterinární preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky a jiná malá zvířata chovaná ze záliby. Cílem naší činnosti je zdravé zvíře a spokojený majitel. K jeho naplnění uplatňujeme individuální přístup. Komplexní péči pro naše stálé klienty jsme od loňského roku obohatili o Věrnostní program.

Jako referenční klinika jsme vyhledáváni ostatními veterinárními lékaři pro nepřetržitou pohotovostní službu, špičkové technické vybavení a specializovanou péči v oborech chirurgie a ortopedie, kardiologie, oftalmologie a dermatologie.

O pacienty kliniky se stará tým oborově zaměřených veterinárních lékařů a sester pod vedením MVDr. Jiřího Jahody. Na vysokou úroveň služeb mají zásadní vliv zahraniční zkušenosti, aktivní vzdělávání a spolupráce se specialisty doma i v zahraničí.

Ještě vyšší úroveň péče chceme dosáhnout standardizací pracovních postupů. Veterinární klinika Medipet je jedním z prvních pracovišť v České republice, které od r.2013 vypracovávají systém akreditace standardizovaných veterinárních praxí.

Veterinární ordinace Zlín - nepřetržitá pohotovost, špičkové vybavení, vysoký standard služeb.

Provádíme: artroskopie, rhinoskopie, gastro a kolonoskopie, operace zlomenin u psů a koček, operace kloubů, operace páteře, akutní ošetření, denervace, DKK a DKL, posuzování dědičných ortopedických vad psů, genetické testy u koček, RTG na dysplazie, inhalační narkóza, léčba obezity, zubní kámen, rehabilitace, vakcinace, prodej kvalitních krmiv a prostředků proti parazitům, veterinární diety, rentgen, digitální RTG, sonografické vyšetření s Dopplerem, krevní skupiny u koček, vyšetření krve na počkání, kompletní oční vyšetření, vyšetření srdce, alergie psů a koček, stříhání psů a další.

NOVINKY

Pozvánka na MEZINÁRODNÍ ORTOPEDICKÝ KONGRES 27.3.2015-28.3.2015 - více zde 

Oslavujte s námi - více zde 

Veterinární klinika Medipet – to je odbornost prověřená praxí, jsme tu pro Vás a Vaše miláčky od roku 1995.

Veterinární klinika Medipet, Veterina Zlín, veterinární ordinace pro malá zvířata

Broučkova ul. 5395
760 01 Zlín
Česká republika

medipet@post.cz

Veterinární ordinace Medipet
facebook Veterinární klinika Medipet
ČAVLMZ
AAHA
ESVOT
ECVO
ESVC

Veterinární klinika Medipet, Broučkova ul. 5395, 760 01 Zlín, Česká republika

úvod / kontakt / medipet@post.cz