VETERINÁRNÍ KLINIKA MEDIPET

PRAXE PRO MALÁ ZVÍŘATA ZLÍN

Česky English Deutsch

Pohotovostní služba:

577 222 737

Veterinární klinika Medipet Zlín - Aktuální informace

BŘEZEN 2017

Stomatologie - nová zubní souprava Chiromega:

PROSINEC 2016

PF 2017

LISTOPAD 2016

Veterinární klinika Medipet uvedla do provozu novou zubní soupravu Chiromega 654. Jedná se o kompletně vybavenou verzi se čtyřmi nástroji, bezuhlíkovým mikromotorem s endo funkcí, ultrazvukovým odstraňovačem zubního kamene, peristaltickou pumpou a turbínkou. Je plně samostatnou jednotkou s vestavěným kompresorem a operačním svítidlem. Jen kvalitní péčí o zuby za posledních 20 let se průměrný věk psů výrazně zvýšil. Hlavním problémem u psů není ani tak zubní kaz jako u člověka, ale zánět dásní a periodontální onemocnění v důsledku tvorby zubního plaku a následně zubního kamene.

zubní souprava Chiromega 654 zubní souprava Chiromega 654 zubní souprava Chiromega 654

ŘÍJEN 2016

Vážení klienti,
od října se po úspěšném zkušebním hodnocení naší praxe od komisaře Akreditovaných veterinárních praxí ČAVLMZ MVDr. Leoše Železného na naší klinice setkáte s novými standardizovanými postupy, které zvyšují úroveň poskytované péče a výrazně snižují riziko chyb. Veterinární klinika Medipet na standardizaci pracuje od r. 2013 a sama musela změnit řadu pracovních postupů a investovat do dalšího vybavení. Takto nyní prošla hodnocením jako 2. pracoviště v České republice. Na první pohled to možná nepostřehnete, často se ale setkáte s novinkami např. ve formě Informovaného souhlasu s anestezií a pod. Věříme, že s touto snahou o zlepšení našich služeb budete spokojeni. V případě dotazů využijte naši mailovou adresu medipet@post.cz nebo se zeptejte členů našeho týmu.

Všechny srdečně zdraví MVDr. Jiří Jahoda

ZÁŘÍ 2016

V sobotu 24. září se jel 14. ročník Tour de Medipet - více

KVĚTEN 2016

akupunktura

DUBEN 2016

LEDEN 2016

Geriatrický program pro zdravé stárnutí

PROSINEC 2015

PF 2016

ZÁŘÍ 2015

13. ročník Tour de Medipet úspěšně za námi - více

ČERVEN 2015

Cytologický servis pro dermatologické pacienty u nás poskytuje MVDr. Alžběta Taláková, která mimo jiná školení a kurzy z oboru dermatologie absolvovala v květnu stáž u MVDr. Oty Humla ve Vedilabu Plzeň. V oboru dermatologie zajišťuje kompletní vyšetření kůže a kožních derivátů, zpracování a vyhodnocení cytologických vzorků, odběr bioptátů, mamagement atopického/alergického pacienta, léčba rekurentních otitid. Cytologické vyšetření otisků kůže či ušního mazu má velký diagnostický význam a udává směr pro následnou terapii.

Tour de Medipet 2013 Vážení klienti, protože je sezóna klíšťat opět v plném proudu, chtěli bychom vyzvednout loňskou novinku v boji proti klíšťatům a blechám ... více viz letáček

BŘEZEN 2015

Vážení klienti, vzhledem ke konajícímu se workshopu na naší klinice v pátek 27.3. bude provoz kliniky omezen. S případnými dotazy na ošetření se prosím obracejte na tel. recepce 577 222 737 nebo 602 716 839. Děkujeme.

Ortopedický kongres pro veterinární lékaře již tento měsíc! Definitivní podobu programu a pozvánku najdete zde

ÚNOR 2015

Vážení klienti,

v roce 2015 slavíme 20 let od zahájení naší praxe. Připravili jsme Vám k tomuto výročí Kupon s 20% slevou na preventivní zákroky a vyšetření, které by prospěly Vašim zvířecím kamarádům. Kupon vystavuje lékař při očkování. Navržené úkony jsou tzv. šity na míru, tedy co se hodí konkrétnímu jedinci, na základě jeho vyšetření. Tak můžete získat 20% slevu třeba na snesení zubního kamene ultrazvukem, vyšetření krve u starších zvířat, kastrace fen a pod. Oslavme těch 20 let společně a informujte se na získání kupónu u našeho ošetřujícího veterinárního lékaře.

Děkujeme za Vaši přízeň!

LEDEN 2015

PF 2015

PF 2015 Medipet

Veterinární klinika Medipet – to je odbornost prověřená praxí, jsme tu pro Vás a Vaše miláčky od roku 1995.

Veterinární klinika Medipet, Veterina Zlín, veterinární ordinace pro malá zvířata

Broučkova ul. 5395
760 01 Zlín
Česká republika

medipet@post.cz

Veterinární ordinace Medipet
facebook Veterinární klinika Medipet
ČAVLMZ
AAHA
ESVOT
ECVO
ESVC

Veterinární klinika Medipet, Broučkova ul. 5395, 760 01 Zlín, Česká republika

úvod / kontakt / medipet@post.cz